Di bawah adalah senarai 300 akaun Twitter yang paling banyak followers pada bulan Mac 2019. Bekas Perdana Menteri, Datuk Seri Najib Tun Razak di tempat pertama dengan 4.1 juta followers diikuti oleh Lisa Surihani, Air Asia dan Zizan.

 

1
Followings Followers
Mohd Najib Tun Razak (@NajibRazak) 160 4 105 734
2 457 3 757 522
Lisa Surihani (@LisaSurihani)
3 428 3 211 406
AirAsia (@AirAsia)
4 1 296 2 672 687
zizan razak (@zizanrajalawak)
5 106 2 490 237
Siti Nurhaliza (@CTNurhaliza11)
6 2 403 2 465 745
Khairy Jamaluddin (@Khairykj)
7 1 552 2 436 411
Yuna Zarai (@yunamusic)
8 510 2 326 777
Neelofa (@Neelofa)
9 1 919 2 249 476
Shaheizy Sam Samad (@Shaheizy_Sam)
10 867 2 068 626
Aaron Aziz Official (@AaronDwiAziz)
11 661 2 068 159
A. Mustofa Bisri (@gusmusgusmu)
12 234 1 958 488
Awal Ashaari (@awalashaari)
13 451 1 948 226
NORA DANISH (@Nor4Danish)
14 426 1 771 387
Hot FM (@hotfm976)
15 247 1 759 065
Liyana Jasmay (@LiyanaJasmay)
16 450 1 757 225
Malaysia Airlines (@MAS)
17 5 680 1 743 835
Nur Fazura (@missfazura)
18 312 1 687 720
Astro AWANI (@501Awani)
19 127 1 508 129
farafauzana (@REALFAFAU)
20 134 1 497 935
The Star (@staronline)
21 6 1 474 982
아스트로 (@offclASTRO)
22 464 1 393 687
Najwalatif (@NjwaLatif)
23 284 1 392 347
Aznil Hj Nawawi (@aznilnawawiHM)
24 307 1 385 789
Maya Karin (@maya_karin)
25 70 1 378 034
Madame Izara (@IzaraAishah)
26 79 1 331 641
Media Indonesia (@mediaindonesia)
27 13 443 1 312 973
Anwar Ibrahim (@anwaribrahim)
28 318 1 301 107
Santapan Minda (@SantapanMinda)
29 579 1 291 431
Tony Fernandes (@tonyfernandes)
30 7 1 258 498
Motivasiilmu (@MotivasiIlmu)
31 160 1 242 912
malaysiakini.com (@malaysiakini)
32 296 1 239 081
Berita Harian (@bharianmy)
33 345 1 236 876
ananghermansyah (@ananghijau)
34 497 1 232 707
Nurul Izzah (@n_izzah)
35 296 1 225 925
茜拉 (@Shilaamzah)
36 0 1 222 011
Waktu Solat WP KL (@waktuSolatKL)
37 942 521 1 132 582
Aaron Lee (@AskAaronLee)
38 205 1 096 133
tv3malaysia (@tv3malaysia)
39 876 1 061 771
ELFIRALOY (@elfira_loy)
40 256 1 054 318
Dato’ Lee Chong Wei (@LeeChongWei)
41 0 1 047 187
Typical Malaysian (@TypicalMsian)
42 14 1 038 665
Kabar, Nasehat & Pepatah (@NasehatHebat)
43 1 126 1 034 455
Starbucks Malaysia (@StarbucksMY)
44 2 1 022 007
Nakbebel (@nakbebel)
45 144 985 626
Dr Mahathir Mohamad (@chedetofficial)
46 14 973 295
tulisanromantis (@TulisanRomantis)
47 1 051 949 095
Hishammuddin Hussein (@HishammuddinH2O)
48 2 596 918 741
Limkokwing (@limkokwing)
49 1 486 914 201
Limkokwing Uni (@Limkokwing_MY)
50 532 905 694
YanaSamsudin (@YanaSamsudin)
51 189 898 178
Irma Hasmie Ibrahim (@IRMA_HASMIE)
52 538 890 303
Harith Iskander (@HarithIskander)
53 181 889 646
Harian Metro (@hmetromy)
54 714 871 827
excellent (@imuslimacademy)
55 272 871 483
SchaAlyahya (@schaalyahya)
56 145 862 334
Remy Ishak (@remy_ishak)
57 208 835 403
Terry Putri (@terryputeri)
58 392 825 652
Juliana Sophie Evans (@juliana_evans)
59 11 800 512
Firefly Airlines (@FireflyAirlines)
60 7 183 771 881
Mukhriz Mahathir (@MukhrizMahathir)
61 406 770 621
Sharifah Amani (@sharifahamani)
62 389 759 087
Faizal Tahir (@faizal_tahir)
63 1 908 753 621
alvinadam (@alvinadam)
64 517 751 213
Fizo Omar (@fizoomar)
65 1 088 717 299
BERNAMA (@bernamadotcom)
66 743 711 290
Nabila Huda (@abilsuhaimi)
67 2 710 273
plusline1800880000 (@plustrafik)
68 415 695 543
TV9 Malaysia (@tv9malaysia)
69 1 020 671 657
faizal ismail (@faizalfbi76)
70 690 671 004
Rafizi Ramli (@rafiziramli)
71 806 663 520
Alexander Thian (@aMrazing)
72 643 662 408
Joe Flizzow (@flizzow)
73 385 644 718
New Straits Times (@NST_Online)
74 172 640 335
HITZ (@hitzdotmy)
75 214 631 843
Emma Maembong (@emma_maembong)
76 298 622 459
Diana Danielle (@DianaDanielleB)
77 422 615 689
Syamsul Yusof (@SyamsulYusof84)
78 41 615 230
Mia Sara Nasuha (@MiaSaraNasuha)
79 354 606 743
tomok (@TomokOfficial)
80 241 598 391
fouziah gous (@fouziahgous)
81 1 802 593 184
afdlin shauki (@afdlinshauki)
82 163 576 097
intan ladyana (@intanladyana)
83 8 567 111
Muhyiddin Yassin (@MuhyiddinYassin)
84 504 566 838
Team Malaysia (@TeamMsia)
85 195 562 653
Mohamed Azmin Ali (@AzminAli)
86 1 260 559 242
HH (@hafizhamidun)
87 0 554 395
Islam (@IslamSpeaks)
88 218 549 513
RELA Malaysia (@relamalaysia)
89 100 546 759
Altimet (@altimet)
90 465 543 856
Sazzy Falak (@SazzyFalakCLPT)
91 0 543 215
– (@UstazAzharIdrus)
92 3 365 541 919
Mustafa Ibrahim (@Mustafa_DSMI)
93 697 541 628
Buletin TV3 (@BuletinTV3)
94 54 538 206
dude harlino (@dude2harlino)
95 394 536 180
Lim Guan Eng (@guanenglim)
96 907 529 959
Johan Arrif d As’ari (@JohanAsari)
97 9 132 522 922
ADI PUTRA (@ADPadiputra)
98 1 857 522 504
Umie Aida (@Umieaida)
99 67 520 555
ADIBAH NOOR (@adibahnoor)
100 222 518 904
Utusan Online (@UMonline)
101 8 386 509 043
Ahmad Zahid Hamidi (@Zahid_Hamidi)
102 177 507 153
Dr Wan Azizah Ismail (@drwanazizah)
103 171 503 678
Farid Kamil Zahari (@FaridKamilZ)
104 5 806 493 321
ERA (@ERAdotje)
105 1 985 490 804
Bulu Bulu Kehidupan (@ulat_bulu_bulu)
106 30 488 692
Johan ERA (@JohERAJohERA)
107 480 478 522
Hanis Zalikha (@HanisZalikha)
108 165 472 694
The Edge Markets (@theedgemarkets)
109 640 471 670
Muhammad (@IqramDinzlyHM)
110 183 452 008
Nelydia Senrose (@NelydiaSenrose)
111 110 451 069
Fazira Wan Chek (@ErraFaziraWC)
112 384 448 773
Fasha Sandha (@FashaSandha1)
113 210 441 737
Aizat Amdan (@MuhdAizatAmdan)
114 108 441 522
wawa zainal (@wawa_zainal)
115 734 438 570
Kucing Gebu (@zeekay15)
116 106 436 526
Yusry Abdul Halim (@YusryHalim)
117 30 431 588
Mohon Clash (@mohon_clash)
118 396 428 866
Ashraf Sinclair (@ashrafsinclair)
119 172 422 305
Malaysia Truly Asia (@TourismMalaysia)
120 216 418 031
DAC #MrVersatile (@datoacmizal)
121 570 416 933
IM Asyraf (@imammudaasyraf)
122 506 416 292
ZeeAvi♐ (@ZeeAvi)
123 823 409 540
Mizz Nina (@mizznina1780)
124 186 404 046
Zahiril Adzim (@ZahirilAdzim)
125 279 398 802
ASTRO ARENA (@ASTROARENA)
126 332 390 712
Zulkifli Abidin (@zulkifliabidin)
127 548 390 565
Misha Omar (@iammishaomar)
128 707 389 046
(@hujanband)
129 4 388 403
Lim Kit Siang (@limkitsiang)
130 537 387 491
Ana Raffali (@anaraffali)
131 961 385 372
Raja Putri Atilia (@AtiliaCLPT)
132 625 381 208
Akim (@AkimAhmad)
133 145 375 717
Fly FM (@FlyFM958)
134 487 374 263
Sinar Harian (@SinarOnline)
135 7 990 372 576
brgsjks (@brgsjks)
136 46 012 371 441
Rykal Hakimi. (@rykalhakimi)
137 385 369 094
fairuz zainal (@fizz_fairuz)
138 355 365 855
Tasha Shilla (@TashaShilla)
139 225 356 978
VANIDAH IMRAN (@VivaVanidah)
140 112 193 356 493
Dato’ Fazley Yaakob (@FazleyYaakob)
141 403 344 128
KDN (@KDNPUTRAJAYA)
142 118 343 553
Carmen Soo (@carmensoo)
143 154 341 696
erma fatima (@erma_fatima)
144 107 341 604
Khairul Fahmi Apexs (@fahmiapexs)
145 244 336 814
Noni Anisah (@donitabhubiy)
146 205 335 405
Sharnaaz Basir Ahmad (@SharnaazAhmad)
147 2 707 334 498
Sarimah Ibrahim™ (@sarimahi)
148 1 329 696
Dato’ Ahmad Yakob (@datoahmadyakob)
149 1 929 329 048
Tun Faisal (@tunfaisal)
150 237 328 693
Universal Music Malaysia (@UMusicMalaysia)
151 343 325 835
Dynas Mokhtar (@dynasCLPT)
152 719 320 865
TIZZY (@iamTizZaqyah)
153 49 347 315 703
SAIFUL APEK ®™ (@saifulapek)
154 246 310 678
Sharifah Shahira (@Shieraijoy)
155 137 306 930
Beto Kusyairy (@Beto_Kusyairy)
156 409 305 927
MeleTOP (@MyMeleTOP)
157 2 281 295 037
Dato Geethanjali G (@Geethanjali_G)
158 297 291 029
Nicol Ann David (@NicolDavid)
159 2 269 287 097
YasminHaniRichardson (@YasminHaniCLPT)
160 425 286 867
Bront Palarae (@Bront_Palarae)
161 101 284 221
I Z Z U E I S L A M (@IzzueIslam)
162 581 283 821
Sony Music Malaysia (@SonyMusicMY)
163 553 283 652
Jaclyn Victor (@jaclyn_victor)
164 670 281 486
Jin Lim (@Jinnyboy)
165 311 279 835
MauKerja (@MauKerjaMY)
166 229 278 442
Jehan Miskin (@jehanmiskin)
167 669 277 328
Ning Baizura (@NingDalton)
168 1 415 275 815
NUSANTARANEWS.CO (@nusantaranewsco)
169 356 272 431
Leya 😀 (@sharifahaLEYA)
170 117 272 345
Linda Onn (@LindaOnn)
171 2 269 876
Buatkamunih (@buatkamunih)
172 643 269 617
Lucaspeebo (@Lucaspeebo)
173 515 269 550
Ziela Jalil (@zielajalil)
174 5 269 514
A Samad Said (@asamadsaid)
175 366 260 252
Tony Pua (@tonypua)
176 4 213 259 336
Maxis (@Maxis)
177 156 259 049
Bang Motty (@MotivaTweet)
178 2 560 256 172
Msia PM Press Office (@PMOMalaysia)
179 491 255 178
Anwar Hadi (@IniAnwarHadi)
180 569 254 821
Gua Malaysia (@Guamalaysia)
181 389 250 765
Ivy Batuta (@ivybatuta)
182 139 370 248 973
m̶o̶o̶d̶b̶o̶s̶t̶e̶r̶ (@modboster)
183 220 246 167
Diana Amir (@Diana_Amir)
184 368 245 907
Heliza Helmi (@helizahelmi)
185 887 243 750
Hunny Madu (@hunnymads)
186 735 241 734
Mohd Noh Bin Salleh (@MohdNohSalleh)
187 169 241 376
patrickteoh (@patrickteoh)
188 10 492 241 196
AirAsia Support (@AirAsiaSupport)
189 85 116 240 515
Cheong Kok Weng (@ckw09)
190 112 238 705
Hairul Azreen (@hairulazreen)
191 199 236 104
Ahmad Izham Omar (@AhmadIzhamOmar)
192 0 233 092
Bank Negara Malaysia (@BNM_official)
193 447 232 924
AG (@ag_azmeer)
194 219 232 230
Norman Abdul Halim (@NormanKRU)
195 211 229 955
Fattah Amin (@fattahamin)
196 15 224 161
Malaysian Insider (@tm_insider)
197 1 199 222 521
BFM89.9 (@BFMradio)
198 157 159 219 127
SHAMIL ZAIN (@milzain)
199 32 218 579
ℭody (@tvner1)
200 77 581 217 042
Akeem Sharyzal (@AkeemSharyzal)
201 352 213 885
ella aminuddin (@EllaAminuddin)
202 682 212 402
Rosyam Nor (@IamRosyam)
203 31 211 870
Abdul Khalid Ibrahim (@Khalid_Ibrahim)
204 144 209 953
mbakyu (@nonaseksi)
205 48 209 567
Sheila Majid (@SheilaMajid)
206 55 209 357
Dr Mohd Asri (@realDrMAZA)
207 440 208 533
J͙J͙ (@JJ_on_air)
208 10 208 064
Republik Tanya (@RepublikTanya)
209 342 206 306
PETRONAS Motorsports (@PET_Motorsports)
210 366 204 795
ashakari (@ashakari_han)
211 156 204 401
ᑎᗩᑎᗩ ᗰᗩᕼᗩᘔᗩᑎ (@NanaMahazan)
212 140 203 987
Manchester United (@ManUtd_MY)
213 0 203 800
SERINA REDZUAWAN (@serinaredzuawan)
214 162 203 764
Malaysiana! (@malaysiana_)
215 491 202 264
Erin Malek (@erin_malek)
216 98 201 802
Raja Farah Raja Aziz (@RajaFarahRaziz)
217 1 011 200 989
ANGAH (@angah_lawaking)
218 98 200 336
Muzaffar Mustapa [SM] (@sultanmuzaffar)
219 259 197 360
Aqasha Leé (@TheAqasha)
220 284 197 234
Harimau Malaya (@harimaumalaya7)
221 414 193 740
Hazama Ahmad Azmi (@hazamaazmi)
222 48 191 027
JOHORSouthernTigers (@OfficialJohor)
223 0 190 284
Fahrin Ahmad (@fahrinahmad)
224 354 188 891
Shera Aiyob (@SheraAiyob)
225 128 187 070
Eira Syazira (@EiraSyaziraS)
226 60 186 883
Prof Dr Muhaya (@drmuhaya)
227 119 186 515
Time Out KL (@TimeOutKL)
228 1 009 185 758
Barisan Nasional (@barisanasional)
229 344 184 732
AFC Champions League (@TheAFCCL)
230 100 184 724
Aiman Hakim Ridza (@AimanHakimRidza)
231 753 184 511
iwetramadhan (@iwetramadhan)
232 830 182 863
Penerbit Mizan (@PenerbitMizan)
233 413 182 137
#WanitaBesi (@DinaNadzir)
234 278 180 033
Amy Search (@AkuAmySearch)
235 189 179 669
Erry Putra™ (@Erry_Putra)
236 163 017 179 551
Mestre da saúde (@mestredasaude)
237 44 175 217
Piolo Pascual PH (@piolopascual_ph)
238 490 171 634
USTADZ SOCMED (@Ustadz_Socmed)
239 28 171 296
isi hati Ayah Ibu (@DiaryOrtu)
240 99 565 167 716
Malaysian Daily News (@malaysiandaily)
241 1 903 167 166
Digi (@digitelco)
242 410 166 716
QUICKIE (@quickieofficial)
243 2 324 166 451
Pencinta Sedekah (@PencintaSedekah)
244 66 166 450
Zaid Ibrahim (@zaidibrahim)
245 195 165 100
Malaysiakini (BM) (@mkini_bm)
246 1 164 740
Sahabat Ustaz Don (@ustazdondaniyal)
247 145 163 244
Gayung Phobia (@jarangmandi_)
248 7 162 880
Jep Sepahtu (@jep_sepahtu)
249 928 162 480
acucomei (@acu_comei)
250 9 158 003
Polis Diraja M’sia (@PDRMsia)
251 107 157 639
#TerimakasihAyah (@TerimakasihAyah)
252 189 157 381
diraabuzahar (@diraabuzahar)
253 202 157 090
tiara jacquelina (@tiarajacquelina)
254 277 156 663
hafiz suip (@hafizsuip)
255 712 156 472
ShahzJaszleJasmin (@Shahzjaszle)
256 1 195 155 777
fatimah abu bakar (@fatibee)
257 2 112 154 739
Budiey (@Budiey)
258 0 154 312
Bee Nanda Sari (@beenandasari)
259 11 152 709
Sweet Scoop (@sweet_scoop)
260 24 151 690
Sham Kamikaze (@ShamKamikaze)
261 299 149 651
ᴊᴏᴇ ʟᴇᴇ (@klubbkiddkl)
262 0 149 392
Aku Mau Keajaiban (@Aku_Mau)
263 321 148 568
Zahid Baharudin (@zahidbaharudin)
264 254 148 320
Farahdhiya (@Farahdhiya_Fd)
265 355 147 679
Man Utd Malaysia (@MUFC_Malaysia)
266 885 145 812
Rangga Umara | LELA (@RanggaUmara)
267 0 145 748
Faby29 (@fabymarcelia)
268 385 145 029
★LadyDidieMsia★ (@didiealias73)
269 105 143 923
DAP Malaysia (@dapmalaysia)
270 395 143 832
Jerry Sarimole (@JerrySarimole)
271 409 142 659
Hanez Suraya (@HanezsAbdulAziz)
272 195 142 592
Sharifah Shahora (@sharifahshahora)
273 3 192 141 957
Maybank (@MyMaybank)
274 810 141 952
Daphne Iking (@DaphCLPT)
275 98 140 869
Morgan Oey FC ☮ (@morganoeyFCL)
276 297 140 818
Melissa Saila (@MelissaSaila)
277 257 140 060
julia ziegler (@Zieglerjulia)
278 435 139 003
Amar V. Asyraf (@Amar_Asyraf)
279 523 138 068
DS Ahmad b Maslan (@ahmadmaslan)
280 425 137 918
Tian Chua (@tianchua)
281 848 137 849
Malaysia Airports (@MY_Airports)
282 41 621 137 252
Maxis (@MaxisListens)
283 8 136 043
Cheryl Samad. (@cherylsamad)
284 409 135 999
Moh. Fauzil Adhim (@kupinang)
285 35 135 681
PETRONAS Brands (@Petronasbrands)
286 278 133 867
Reza Mohamed™ (@RezaMohamed)
287 63 157 133 106
(@ruhanirabin)
288 308 132 220
Aishah Sinclair (@AishahJennifer)
289 0 131 676
– (@SEBODOAMAT_)
290 1 557 131 456
ELCAH (@Ehyelcah)
291 1 914 131 337
Aliff Aziz (@AliffAziz)
292 457 130 636
#D4F1 (@dafiismailsabri)
293 3 130 501
PustakaCinta™ (@PustakaCinta)
294 132 130 396
Ajak Shiro (@AjakShiro)
295 202 130 280
JUICE Malaysia (@JuiceMy)
296 331 130 025
Along Cham (@alongrajalawak)
297 15 129 838
Malay Mail (@malaymail)
298 1 857 129 416
S E L E N A ❤ ♡ (@NeonStarstruck)
299 151 128 591
RapidKL 03-78852585 (@MyRapidKL)
300 951 126 638
U Mobile (@umobile)